Jak si pořídit levně erotickou pomůcku

Sex je zábava chudých, jak se říká. A je na tom něco pravdy. Chudší mají obvykle více dětí. Bohatší lidé jsou obvykle zaměstnanější a také chodí později z práce či podnikání. Jsou tedy více psychicky unavení a na sex nemají čas. To to jsou fakta. Užít sex si ale můžeme všichni, ať vyděláváme málo nebo moc. Jen omezme to plodění dětí. Místo toho se zaměřte na nové sexuální praktiky a techniky.

Proč si však neudělat radost  a nezačít si užívat sex i jinak, než jen způsobem na plození dětí. Pořiďte si sexuální pomůcku. Ta vám zaručí, že budete chtít sexovat a ne otěhotnět. Takový pořádný silný vibrátor v nočním stolku je výhra. Nezáleží na tom, jestli máte peníze. Vibrátory jsou luxusní drahé i levné. Navíc takový robertek vám vydrží celé roky, takže se jedná o investici na celé dlouhé roky.

Pokud jste žena, tak bychom doporučili vybírat mezi masážními vibračními hlavicemi. Je to dlouhé držadlo s pohyblivým krkem. Na něm je vibrační hlavice. Průměr hlavice bývá i 7 cm. Tento masážní vibráto vibruje opravdu silně (všechny typy). Stačí jej přiložit na klitoris a za několik minut je uděláno. Rozplynete se na vlnách orgasmů (ano, píšeme „ů“, můžete v pohodě dosáhnout opakovaného orgasmu). Dosáhnete vždy jen klitoridálního orgasmu.

žena má silný orgasmus s vibrátorem

Pokud chcete klasický vibrátor do vagíny, je z čeho vybírat. Doporučuji navštívit nějaké stránky které nejsou eshop, ale doporučují produkty. Např. vibratory.org provozují stránky kde najdete žebříček s nejlepší vibrátory v česku. Zde najdete jednoduchý žebříček kvalitních robertků, seřazených dle funkčnosti. Je to skvělé pro základní přehled. Během 5 minut se dovíte, co se dnes prodává a za kolik. Jednoznačně vede fialový Borůvka 2 z jemného silikonu. Stojí pár korun, má silné vibrace a proto je to asi nejprodávanější vibrátor u nás. Je to klasická imitace pánského penisu.

Nemusíte však kupovat klasickou variantu. Např. Stronic Drei je dokonalý pulzátor. Vlastně ani nevibruje a vydává pulzy (sled vibrací za sebou) a příráží. A sám. Není třeba jej ani držet. Prostě stačí zarazit do díry a nechat je všechnu práci udělat. Dalším hitem je Funny Orange. Stojí pár korun a řádně vám provětrá klitoris. Není moc na strkání do vaginy. Je tvrdý plastový. Super silně vibruje. Proto se s ním dobře tlačí na poštěváček a udělá vás hodně tvrdě.

A nakonec něco pro náročnější pány. Anální lízací kolík bVibe. Pořádný macek. Natrhne vám pořádně zadek pánové. Je sice dost drahý, ale systém podpvrchových kuliček, které imitují lízání zadečku vám to plně vynahradí. Stačí se podívat do tabulky a vybírejte.

Tento web je sice o šetření, ale co se sexu týče, nešetřete. 1000-3000 Kč si může dovolit každý. Berte to tak, že je to investice na minimálně pět let. Ale obvykle vám vydrží ještě déle.